Bizden Haberler


14. Agroexpo Uluslararası Tarım Ve Hayvancılık Fuarı’na Çamlı’dan Katılım!

14. Agroexpo Uluslararası Tarım Ve Hayvancılık Fuarı’na Çamlı’dan Katılım!

İzmir’de düzenlenen Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasındaki Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın 07-10 Şubat 2019 tarihleri arasında 14.’sü gerçekleşti. Tarım sektörünün kalbi niteliğinde sayılan bu organizasyona 60 ülkeden 875 katılımcı firma ve 332 bin ziyaretçi katıldı. Kurulduğu yıldan bu yana gerçekleştirdiği ilklerle faaliyet gösterdiği alanlarda sektöre yön veren Yaşar Holding’in Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık firması Çamlı Yem, yoğun ilgi gören standında ziyaretçilerini ağırladı.

4 gün süren bu fuar etkinliği süresince düzenlenen çeşitli yarışmalar, tarımın geleceği ile ilgili verilen konferanslar, hayvan yetiştiriciliği ile ilgili yapılan sunumlar ve en yeni model traktörler için yapılan tanıtımlar gibi aktivitelerle ilgi çekiciliğin ve katılımın arttırılması amaçlandı.

Sektörün en önemli temsilcilerden biri olan Çamlı Yem Besicilik, bu ve benzeri organizasyonlarda bulunarak büyükbaş yem kategorisinde süt hayvancılığı ve besicilik yapan üreticilerin ihtiyaçlarını göz önüne alıp, sorunlara çözüm getiren bir yaklaşımla yem üretimine her geçen gün daha da büyüyerek devam edeceğini gösterdi.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.