Bizden Haberler


Bakan Pakdemirli’den Çamlı Hindi Üreticisine Ziyaret!

Bakan Pakdemirli’den Çamlı Hindi Üreticisine Ziyaret!

Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli, Manisa Valisi Sayın Yaşar Karadeniz, Ak Parti Manisa Milletvekilleri Sayın İsmail Bilen, Sayın Mehmet Ali Özkan, Sayın Murat Baybatur, Sayın Semra Kaplan Kıvırcık, Sayın Tamer Akkal ve Sayın Uğur Aydemir, TMO Genel Müdürü Sayın Ahmet Güldal, Hayvancılık Genel Müdürü Sayın Zekeriyya Erdurmuş, Manisa Tarım ve Orman İl Müdürü Sayın Metin Öztürk, TKDK Manisa İl Koordinatörü Sayın Uğur Uslu, Selendi İlçe Tarım ve Orman Müdürü Sayın Ahmet Aslanalp tarafından 02.09.2020 tarihinde Selendi-Manisa lokasyonundaki Çamlı sözleşmeli hindi yetiştiricisi Adem Kanyılmaz’ın üretim tesisine bir ziyaret gerçekleştirildi.

Covid-19 tedbirleri çerçevesindeki organizasyon, Çamlı Yem Genel Müdürü Sayın Hasan Girenes ve Çamlı Yem İş Ünitesi Direktörü Sayın Cenk Doğru ev sahipliğinde yapıldı.

TKDK hibe programı kapsamında yapılan hindi çiftliği gezisinin ardından hindi yetiştiriciliğine dair paylaşımlarda bulunuldu ve bölgedeki büyüme potansiyeli, Çamlı Yem - Bakanlık işbirliği gibi konular değerlendirildi.

Tarım, hayvancılık ve balıkçılık sektörlerinde çok sayıda ilke imza atan Çamlı Yem Besicilik; yenilikçi ürün ve hizmetleriyle üreticinin yanında olmayı ve faaliyet gösterdiği sektörleri geliştirmeyi ilke edinmiştir.  

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.