Bizden Haberler


Büyükbaş Yem Bayilerimizden Turgutlu Yem Fabrikamıza Yoğun İlgi!

Büyükbaş Yem Bayilerimizden Turgutlu Yem Fabrikamıza Yoğun İlgi!

İzmir Pınarbaşı’nda balık yemi fabrikası, İzmir Örenaltı’nda organik gübre fabrikası, İzmir Çeşme’de kültür balığı üretim tesisi, İzmir Güzelbahçe’de hindi üretim tesisi ve Manisa Beydere’de süt besi işletmesi bulunan Çamlı Yem Besicilik’in 2018 yılında Turgutlu’da yıllık 375.000 ton büyükbaş ve kanatlı yem üretimi ile faaliyete geçirdiği tesisine ziyaret gerçekleştirildi.

Büyükbaş Yem bayilerimizden Ayhan Süt, Mustafa Dönmez, Mehmet Begel, Rodos Süt, Kocapınarlar Yem, İlhanlar Süt, Etik Veterinerlik, Süleyman Gül ve Küçükaydınlar Yem katılımlarıyla hayvan sağlığı, refahı, kalite ve verimlilik gibi konular üzerinde bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, şirketimizin Yem İş Ünitesi Direktörü Sayın Cenk Doğru’nun katılımıyla sektörün mevcut durumu ve geleceğine ilişkin görüşmeler yapıldı.

Büyükbaş Yem kategorisinde geniş ürün yelpazesiyle faaliyetlerini sürdüren Çamlı, ürün kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden müşterileriyle her zaman sürdürülebilir ve uzun soluklu işbirliği içerisinde hareket etmektedir.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.