Bizden Haberler


Çamlı, 5. Ovacık Tarım Ve Sakız Koyunu Festivali’ne Sponsor Oldu!

Çamlı, 5. Ovacık Tarım Ve Sakız Koyunu Festivali’ne Sponsor Oldu!

Çeşme Belediyesi tarafından 24- 25 Ağustos 2019 tarihlerinde Çeşme Ovacık’ta 5. Ovacık Tarım Ve Sakız Koyunu Festivali gerçekleştirildi. Festivale Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara, Çeşme İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev, Çeşme İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Emin Yılmaz, Çeşme Belediye Başkanı Mehmet Ekrem Oran, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İki gün süresince zeybek gösterilerinin ve tadımların yapıldığı, çeşitli yarışmaların, yürüyüşlerin ve konser etkinliklerinin düzenlendiği organizasyon, tüm katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü ve bölgede ses getirdi.

Tarım sektöründe 1983 yılından bu yana ilklerin öncüsü olan Çamlı Yem, organizasyon sponsoru olarak en iyi sakız koyununun/ koçunun jüri heyeti tarafından seçildiği yarışmalar sonucunda üreticilere ve küçükbaş hayvan yetiştiricilerine 40 çuval Çamlı Kuzu Büyütme Yemi dağıtarak destekte bulundu.

Yaşar Holding’in entegrasyon felsefesi ile oluşturulan ve çok geniş yelpazede faaliyet gösteren Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık şirketi Çamlı, inovatif ürünleriyle Türk tarımına değer katmaya devam etmeyi hedefliyor.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.