Bizden Haberler


Çamlı AgroExpo Fuarı’nda

Çamlı AgroExpo Fuarı’nda

Yaşar Topluluğu şirketlerinden Çamlı Yem Besicilik, tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dördüncü büyük fuarı olan, Türkiye’de tarım sektörünün buluşma noktası olarak nitelendirilen 12.Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı AgroExpo’ya katıldı. “Adını Ege’den, gücünü insandan alan” Çamlı Yem Besicilik, A Holü 3090 numarada yer alan, “Geleceği Besliyoruz” temalı standında ziyaretçilerini ağırladı.

Türkiye’de tarım sektörünün en önemli buluşma noktası olarak nitelendirilen, 19-22 Ocak 2017 tarihleri arasında Fuar İzmir Gaziemir’de düzenlenen, 56 ülkenin katılımıyla 729 standın yer aldığı fuarı yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti.

19 Ocak 2017 Perşembe günü açılışı yapılan fuara, Yaşar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar da katılarak Çamlı Yem Besicilik standına ziyarette bulundu. Fuara ve Çamlı Yem Besicilik standına gösterilen yoğun ilgiden memnun olan Çamlı Yem Besicilik yetkilileri, AgroExpo’nun sektör ve şirketleri için çok önemli ve değerli bir platform olduğunun altını çizerek, fuarda iş ortaklarıyla buluşmanın yanı sıra yeni, iş ortaklıkları için de fırsat bulduklarını belirtti.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.