Bizden Haberler


Çamlı Agroexpo’da Boy Gösterdi

Çamlı Agroexpo’da Boy Gösterdi

19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşen Agroexpo 9. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı Türkiye’deki en verimli tarım fuarı olma özelliğini bu sene de sürdürdü.

Fuarda traktör, tarım makineleri ve yan sanayi, sulama sistemleri ve ekipmanları, seracılık, sera konstrüksiyon ve ekipmanları, tohum, fide, fidancılık firmaları, gübre ve yem, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık, hayvansal üretim makineleri, hayvan sağlığı ve veterinerlik hizmetleri, süt üretim endüstrisi ve zirai ilaç firmaları son teknolojilerini sergilendi.

Yaşar Holding Tarım grubu şirketi Çamlı her sene olduğu gibi bu senede fuara katılım sağlayarak müşterilerinin beklentilerini tespit edip, onlarla uzun vadeli, başarılı ve karlı ilişkiler sürdürmeyi amaçladıklarını belirtti.

Çamlı Yem Besicilik Yem Kanatlı Bitki Besleme Direktörü Cenk Doğru bu bağlamda ÇAMLI’nın ürün kalitesinden ve güvenilirliğinden asla ödün vermeden müşterileriyle her zaman sürdürülebilir gelişme ve uzun soluklu bir beraberlik içerisinde olacağının altını çizdi.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.