Bizden Haberler


Çamlı Anadolu Expo Fuarı'nda Üreticilerle Buluştu

Çamlı Anadolu Expo Fuarı'nda Üreticilerle Buluştu

5-8 Kasım tarihleri arasında Kuşadası Efes Kongre Merkezi’nde düzenlenen Anadolu Expo Canlı Hayvan Fuar’ ı, gıda tarım ve hayvancılık sektörünün önde gelen firma ve temsilcilerini bir araya getirdi.

Sağlıklı gıda üretimi için hayvanların kaliteli ve güvenilir yemlerle beslenmesini ve hijyenik koşullarda yetiştirilmesini hedefleyen; üreticinin her türlü ihtiyacına yönelik, yüksek kaliteli ve katmadeğerli ürün ve hizmet sunan, üreticiyi ve gelecek nesilleri en çok düşünen tarım firması olan Çamlı da geniş ürün yelpazesiyle Fuar’da yerini aldı.

Yurt içinden ve Cezayir, Tacikistan, Azerbeycan, Gürcistan, Tunus, Makedonya, Hindistan, Türkmenistan, Pakistan, Rusya ve Sudan’ dan gelen alıcılarla katılım sağlanan fuarda büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar sergilendi, çiftlik ekipmanları ile teknolojileri, süt ve et teknolojileri, biyogaz ve arıtma sistemleri yer aldı, verimli besi sığırı yarışması ve açık artırmalar yapıldı.

Fuar aynı zamanda sektörün tüm sorunlarının masaya yatırıldığı, ülkemiz için hayati değer taşıyan 3. Ulusal Süt Zirvesi’ne de ev sahipliği yaparak Dünya’ nın ve Türkiye’ nin dört bir yerinden insanları Kuşadası’nda buluşturdu.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.