Bizden Haberler


Çamlı Businesscup' ta Grup Birincisi

Çamlı Businesscup' ta Grup Birincisi

Takım olma bilincinin geliştirilerek motivasyonun arttırılması amacı ile şirket çalışanları için her sene düzenlenen Businesscup Şirketlerarası Futbol Turnuvası, bu sene de 2017 yılının Ekim ayında gerçekleşti.

8 Ekim tarihinde oynanan ilk mücadele, Yaşar Holding Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık grubu Çamlı Yem ile Aero Rüzgar takımları arasında oynandı ve sonucunda Çamlı, 3-1’ lik maç skoru ile galip geldi. 15 Ekim tarihinde Çamlı Yem ile Lansinoh takımları arasında oynanan ikinci mücadelede ise Çamlı, 9-1 gibi büyük bir farkla rakibinin karşısında üstünlük kazandı. Turnuvanın 3. haftasında, 22 Ekim tarihinde Çamlı Yem ile Magmaweld takımları karşı karşıya geldi ve tezahüratlar eşliğinde oynanan mücadelede 11-1’lik bir skorla kazanan taraf, Çamlı oldu. Grup maçlarının sonuncusu olarak 29 Ekim tarihinde Çamlı Yem ile Dönmez Debriyaj arasında oynandı ve Çamlı, rakibine karşı 6-3’ lük bir skor ile galip gelerek grup birincisi oldu.

Grup birinciliği ile 16 takım arasına kalan Çamlı, galibiyet serisine Kasım ayında başlayacak olan 2. tur maçlarında da devam etmeyi hedefliyor... Şimdiden tüm takım oyuncularına başarılar diliyoruz.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.