Bizden Haberler


Çamlı Club Kart ile Hediyeler Kazandırıyor

Çamlı Club Kart ile Hediyeler Kazandırıyor

Yetiştiricilerine her zaman daha iyi hizmet vermeyi, avantajlar sunmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Çamlı A.Ş., müşteri sadakat programı çerçevesinde geliştirilen ÇAMLI CLUB sistemi ile Ağustos ayından itibaren yetiştiricileri birbirinden güzel hediyelerle ile buluşturuyor.

ÇAMLI CLUB üye bayilerindeki bilgisayarlara bilgilerini kaydettirerek üye olabilecek olan yetiştiriciler üyelik kartlarını ve hediye kataloglarını bayilerden temin edebilecek, yem satın aldıkça hediye puanlar kazanacak ve puanları istedikleri zaman harcayabilecekler.

Arabadan televizyona, cep telefonundan beyaz eşyaya kadar birçok hediye alternatifi sunan Çamlı, ‘Hayvanlarınız verimli çuvallarınız hediyeli olsun’ sloganı ile Ağustos ayında yetiştiricileriyle buluşuyor. Yetiştiricilerinin yanında bayi ve kooperatiflerini de unutmayan Çamlı, yaptığı bu proje ile müşteri odaklı faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiş oluyor.

ÇAMLI CLUB’a üye olan müşterilere farklı imkanlar sunularak onlara özel, çeşitli promosyon ve kampanyalar düzenleyecek olan Çamlı A.Ş., kaliteli ürünlerle müşterilerine değer sunmayı ve iş ortaklarından olan yetiştiricilerle uzun seneler sinerji içerisinde çalışmayı hedefliyor.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.