Bizden Haberler


Çamlı Growmax Büyütme Yemi

Çamlı Growmax Büyütme Yemi

GrowMax yemleri, “doğala en yakın” yetiştiricilik bilinci ile doğadaki alabalıkların besinsel profilini referans alarak büyütme ve hasat dönemi beslenmesinde kullanılmak üzere yüksek yağ içeriğine sahip olarak tasarlanmıştır.

Kullanılan kaliteli hammadde kaynakları ile sindirilebilir protein ve sindirilebilir enerji (DP/DE) oranı optimum seviyede dengelenmiştir. Balığın ihtiyacı olan esansiyel amino asitler kaliteli balık unundan, enerji, sağlığın korunması ve lezzet için gerekli olan esansiyel yağ asitleri de sadece balık yağından sağlanmaktadır. Growmax yemlerinde kullanılan denizel orjinli hammaddeler, balık gelişimini ve et kalitesini üst seviyede desteklemektedir.

Çamlı GrowMax serisi, sindirilebilirliği yüksek kaliteli protein/enerji kaynaklarının yanı sıra balık sağlığını ve gelişimini optimum şekilde desteklemeye yönelik spesifik katkılar da içermektedir. İçeriğindeki özel growmax katkıları ile balığın yaşam kalitesini ve performansını belirleyen sindirim sistemi optimize edilir. Hücre içi enzimlerin korunumunu ve salınımı artar, ortam koşullarının ani değişimlerine (sıcaklık, oksijen, tuzluluk vb.) karşı balık adaptasyonu desteklenir. Böylelikle doğal etken maddelerin sinerjistik etkisi ile yem alımında, büyüme performasında ve sağlık durumunda iyileşme sağlanır.

Yağ asidi emilimi ve hücre zarı geçirgenliğini iyileştirmeye yönelik fosfolipidler ve omega yağ asitleri içerir. Doku oluşumu için esansiyel aminoasitler ve kalsiyum / fosfor kaynakları ile dengelenmiştir.

Kullanılan Hammaddeler: Balık Unu, Balık Yağı, Soya küspesi, Buğday Unu, Buğday Gluteni,Tam Yağlı Soya, Bezelye Proteini,GrowMax Premiksi, Vitamin ve Mineral

 

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.