Bizden Haberler


Çamlı Yem Çalışanları Futbol Turnuvası’nda Biraraya Geldi

Çamlı Yem Çalışanları Futbol Turnuvası’nda Biraraya Geldi

Yaşar Holding Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık grubu Çamlı tarafından 4 Mayıs tarihinde başlayan futbol turnuvası, şirket çalışanlarından 88 kişinin katılımı ile Vizyon Spor Tesisleri’nde gerçekleşti.

4- 18 Mayıs tarihlerinde 8 farklı takım arasında kıran kırana geçen ve seyirciler tarafından coşkuyla izlenen müsabakalar sonrasında 23 Mayıs tarihinde B grubu 1. si Çeşme Pınar Deniz ile A grubu 2. si Hindi İşletmesi ve A grubu 1. si Büyükbaş İmalat ile B grubu 2. si Makina Bakım takımları arasında nefesleri kesen bir yarı final mücadelesi gerçekleşti. Yarı final mücadelesi sonucunda finale çıkan takımlar, Büyükbaş İmalat ve Çeşme Pınar Deniz olarak belirlendi.

30 Mayıs tarihinde düzenlenen, tüm oyuncuların en iyi performanslarını sergilediği final mücadelesinde, ardarda attığı gollerle Çeşme Pınar Deniz takımından Abdurrahim Dur, gol kralı seçilirken, adını şampiyonluğa yazdıran takım, ‘Büyükbaş İmalat’ oldu.

Takım olma bilincinin en iyi yansıtıldığı bu turnuva organizasyonunda başta şampiyon olan Büyükbaş İmalat takımı oyuncularını ve diğer tüm takım oyuncularını başarılarından dolayı kutluyoruz.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.