Bizden Haberler

  • Basın Odası
  • Bizden Haberler
  • Çamlı Yem ve Besicilik, Yem ve Kültür Balığı Yetiştiriciliği Sektörlerinde Güvenli Üretim Belgesini Almaya Hak Kazanan İlk Şirket Oldu!

Çamlı Yem ve Besicilik, Yem ve Kültür Balığı Yetiştiriciliği Sektörlerinde Güvenli Üretim Belgesini Almaya Hak Kazanan İlk Şirket Oldu!

Çamlı Yem ve Besicilik, Yem ve Kültür Balığı Yetiştiriciliği Sektörlerinde Güvenli Üretim Belgesini Almaya Hak Kazanan İlk Şirket Oldu!

Yaşar Topluluğu’nun entegrasyon felsefesi altında 1983 yılında faaliyetlerine başlayan ve bugün karma yem, kültür balıkçılığı, hindi besiciliği, organik süt hayvancılığı ve bitki besleme alanlarında öncülüğünü ve liderliğini sürdüren Çamlı Yem Besicilik, pandemi döneminde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın önderliğinde, TSE tarafından yayınlanan kılavuzun gereklerini eksiksiz sağlayarak “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” almaya hak kazandı.

Pandemi süresince iş ortaklarıyla birlikte özveriyle faaliyetlerini sürdüren, üretim ve satış hedeflerini artıran, geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerine sürdürülebilir, kaliteli ürün ve hizmet sunan Çamlı Yem Besicilik, Turgutlu ve Pınarbaşı’ndaki yem tesisleri ile Çeşme’deki su ürünleri işletmelerinde yavru balık yetiştiriciliğinden deniz üretimi ve paketleme aşamasına kadar tüm süreçlerde yapılan incelemeler ve denetimlerden başarıyla geçerek yem ve kültür balığı yetiştiriciliği sektörlerinde  TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ni alan ilk şirket oldu.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.