Bizden Haberler


Çamlı'dan Saha Ziyaretleri!

Çamlı'dan Saha Ziyaretleri!

Ürün kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden kurulduğu yıldan bu yana faaliyetlerini devam ettiren Çamlı, müşterileriyle iletişimini güçlendirmek ve işbirliklerini sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenli olarak müşteri ve saha ziyaretleri gerçekleştirmektedir.  

Bu çerçevede, 10 Ocak 2020 tarihinde, Yaşar Holding ve Çamlı Yem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selim Yaşar'ın çok değerli katılımlarıyla Büyükbaş Yem bayilerimizden Tire Süt Kooperatifi, Osman Özdemir Tarım, Bademli Kooperatifi, Agrovit Yem ve İğdeli Kooperatifi ziyaret edilmiştir.

Ziyaret süresince Çamlı Yem İş Ünitesi Direktörümüz Sayın Cenk Doğru, Büyükbaş ve Küçükbaş Satış Müdürlerimiz Sayın Hasan Alçın ve Mesut Güner, Ar-ge Müdürümüz Sayın Yavuz Erten ile birlikte sektörün mevcut durumuna ve geleceğine yönelik değerlendirmeler yapılmış ve bayilerimizle işbirliğinin geliştirilmesine ilişkin paylaşımlarda bulunulmuştur.

Yaşar Holding entegrasyonunun önemli bir parçası olarak yem üretimi yapan Çamlı, gerek bayi kanalıyla gerekse direkt olarak müşterilerine ulaşmakta, uzman teknik ekibiyle üreticiye çiftlik yönetimi ve hayvan sağlığı uygulamalarında destek sunmakta ve birlikte gelişimi amaçlamaktadır.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.