Bizden Haberler


Çamlı’dan Yeni Bir İlk Yine Bir İlk

Çamlı’dan Yeni Bir İlk Yine Bir İlk

Her zaman üreticinin ihtiyaçlarını gözeten bir anlayışla faaliyet gösteren Çamlı yine bu kapsamda, birçok üreticinin talep ettiği yeni ürünü “Çamlı Özel Toprak Havuz Yemleri”ni uzun Ar-Ge çalışmaları sonrasında neticelendirdi.

Türkiye’de bir ilk olan bu ürün, üretim sırasında açığa çıkan atık miktarını en aza indirecek şekilde formüle edilmiştir. Böylece su kriterlerini kontrol altında tutmanıza yardımcı olur ve bu sayede balıklar daha sağlıklı bir ortamda büyür.

“Çamlı Özel Toprak Havuz Yemleri”, özel besin içeriği ile canlı ağırlık artışını iyileştirir. Milas Ekinanbarı Bölgesi’nde gerçekleştirilen 6 aylık denemeler sonucunda, FCR değerinde minimum %5 – 10 oranında iyileşmeler saptanmıştır. Yine ürünün zengin katkıları sayesinde balıklarınız doğala yakın tat, renk ve görünüme sahip olurlar. Çamlı Toprak Havuz yemi aynı zamanda bağışıklık sistemini geliştirecek şekilde formüle edilmiş olup balıkların hastalıklara karşı direncini artırır.

Sonuç olarak; “Çamlı Özel Toprak Havuz Yemleri”, balığın sağlıklı şekilde, sağlıklı bir ortamda büyümesini sağlarken, etinin üstün lezzete sahip olmasını da sağlayacaktır.

Emek-yoğun şekilde faaliyet gösterilen balık üreticiliğinde, değerli üreticilerin gayretlerinin karşılığını alabilmesinin önemini vurgulayan Çamlı, bu yeni ve özel ürün ile maliyetlerin azalmasını ve karlılığın artmasını hedeflediklerini belirtti.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.