Bizden Haberler


Cool Dog Şimdi Yeni Ambalajıyla

Cool Dog Şimdi Yeni Ambalajıyla

 

Türkiye’nin önde gelen gruplarından Yaşar Holding’e bağlı ÇAMLI, büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı yemleri, balık yemleri, büyükbaş ve hindi besiciliği, kültür balıkçılığı ve bitki besleme alanlarının tamamında faaliyet göstermekle birlikte köpek maması pazarında da COOL DOG markası ile yer alıyor.

ISO9001 belgeli kendi üretim tesislerinde ürettiği mamaları yetişkin köpek maması ve yavru köpek maması olarak tüketiciye sunuyor. COOL DOG, tüm ırk yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, kuzu eti ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip bir köpek mamasıdır. COOL DOG içerdiği kaliteli vitamin ve mineraller ile sadık dostlarınıza güçlü ve gelişmiş kaslar, sağlıklı eklem ve kemik yapısı, parlak ve temiz gözler, sağlıklı sindirim sistemi, güçlü diş ve diş etleri, esnek deri ve parlak tüyler sağlar.

Yakın zamanda yeni ambalajlarıyla ve yeni içeriğiyle piyasaya çıkacak olan COOL DOG markası tüm petshoplarda görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Yeni ambalajlarına eklediği faydalı bilgilerle sadık dostlarınızın alması gereken besin miktarını detaylı bir şekilde anlatan COOL DOG evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlıyor.

Tüm petshoplarda satışa sunulacak olan COOL DOG, yenilenen yüzüyle Türkiye’de kaliteli yerli mama tüketimini arttırmayı hedefliyor.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.