Bizden Haberler


Hizmet Onurlandırma Töreni Gerçekleştirildi

Hizmet Onurlandırma Töreni Gerçekleştirildi

Hizmet onurlandırma töreni geleneğini sürdüren Çamlı 5, 10, 15, 20, ve 25. yıllarını dolduran çalışanlarına hizmetlerinden dolayı sertifika verdi. Törende Çamlı Yem’in “İlklerimiz” adlı film gösterimi ve 2014 yılında bağımsız kuruluşlarca layık görüldüğü ödül ve belgeler de gurur tablosu olarak katılımcılarla paylaşıldı.

Törende konuşan Yaşar Holding Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu Başkanı Hasan Girenes, “Çamlı, her zaman Yaşar Holding’e yakışan bir duyarlılık içinde; hep daha iyiyi, daha ileriyi hedef almıştır. Her yıl çıtasını biraz daha yükselterek, paydaşlarına ve topluma olan şükran borcunu ödemeye gayret etmiştir. Memnuniyetle ifade etmek isterim ki, ‘Çamlı’, bugün, Topluluğumuzun ve sektörün üretken, çok yönlü ve güçlü markalarından biri haline gelmiştir. Çamlı olarak, bir yandan, grubumuzun gıda ve diğer faaliyet alanları ile bütünleşirken, diğer yandan da, kendi markalarımızla, ‘anılmaya değer’ sonuçlar yaratmayı hedefledik ve hedefliyoruz.” dedi.

Değişim, dönüşüm, hız ve çeviklik çağında büyüme stratejilerini genç ve dinamik insan kaynağına dayandırdıklarını belirten Girenes “Entellektüel sermayemiz, bugünün bilgi ekonomisinde, en stratejik “değer yaratma” aracımızdır. Çamlı olarak 30 yılı aşkın sürede, gerek çalışanlarımız, gerekse tüm iş ortaklarımız ile yarattığımız dayanışma ve işbirliği, önümüzdeki yıllarda da bizim güçlü şekilde var olmamızı sağlayacak. Önümüzdeki yıllarda da, ''Yeni Nesil Bir Şirket'' olma hedefimizle; ürünlerimiz, hizmetlerimiz, yönetim becerimiz ve insan kaynağımız ile sektöre önderlik etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Törende Yaşar Topluluğu'nda çalışanlardan oluşan 28 kişilik Ritim Topluluğu sahne aldı. İki bölüm halinde gerçekleşen gösteride çalışanlar önce profesyonel vurmalı çalgılarla performans sergilerken ikinci bölümde Yaşar Topluluğu tarafından üretilen ürünlerin ambalajları ile hazırlanan gösteri sunuldu. Çalışanların katılımıyla destek verdiği ritim gösterisi büyük alkış aldı.

Hizmet yılını dolduran çalışanlar;

5. hizmet yılını dolduranlar:

Sinan Şahin

İsmail Yılmaz

Fatih Tınas

Levent Kahraman

10. hizmet yılını dolduranlar:

Serap Sözer

Özay Aslan

Füsun Biçer

Gürkan Başçil

Harun Bulut

Uğur Soylu

Ahmet Halit Eker

Gökhan Garptaş

Yaşar Avcı

Hüsnü Ejder Hiçdurmaz

Atila Bulduk

Yaşar Yıldırım

Mevlüt Öz

Faruk Atakan

15. hizmet yılını dolduranlar:

Abdullah İbiş

Hakan Günay

Yüksel Atalan

Gülseren Dalakçı

Gülbin Kaplan

Nihat Ayva

Vildan Honaz

Yüksel Kayacık

Yonca Kermekaş

Fidem Camcı

20. hizmet yılını dolduranlar:

Ercan Kalfa

Mustafa Demirkol

Halil Şahin

Ergün Çelik

Rıza Yılmaz

25. hizmet yılını dolduranlar:

Ahmet Metin

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.