Bizden Haberler


Pınar Balık ve Bioaqua Balık Yemleri Future Fish Fuarı'nda Sergilendi

Pınar Balık ve Bioaqua Balık Yemleri Future Fish Fuarı'nda Sergilendi

Türkiye’de ilk entegre kültür balıkçılığı tesisini kuran ve ilk kültür balığı üretimini gerçekleştiren Çamlı, 07-09 Haziran 2012 tarihlerinde Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda düzenlenen Türkiye’nin en büyük su ürünleri fuarı, Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Türkiye su ürünleri pazarındaki en önemli oyuncuların buluştuğu Future Fish Eurasia Fuarı’nda Bioaqua markalı Balık Yemleri ile taze, dondurulmuş ve işlenmiş Pınar Balık ürünlerini sergileyen Çamlı, yerli ve yabancı birçok üretici/ithalatçı firma ile buluştu.

Türkiye’de birçok ilki gerçekleştirmiş olan sanayici Sn. Selçuk Yaşar’ın girişimleri ile Çeşme Pınar Deniz’de çipura-levrek üretimi ile start alan kültür balıkçılığı sektörü büyük gelişim göstermiş ve Türkiye, Avrupa kültür balıkçılığı üretiminde en büyük oyunculardan biri haline gelmiştir. Bu büyük ilerlemenin lokomotifi olan Çamlı bugün balık yemi, yavru balık, kültür balığı ve işlenmiş nihai ürüne kadar tam entegre bir yapıda faaliyet göstermektedir.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.