Bizden Haberler


Üretici Geliştirme Seminerleri’nin İkinci Durağı Fethiye

Üretici Geliştirme Seminerleri’nin İkinci Durağı Fethiye

Üreticileri bilgilendirme sorumluluğu ile hareket eden ve önemi her geçen gün artan kültürbalıkçılığının Türkiye’de çok daha bilinçli ve verimli yapılmasını hedefleyen Yaşar HoldingTarım Grubu şirketi Çamlı, projelerine ara vermeden devam ediyor.

Çamlı tarafından 2012 yılı boyunca tüm Türkiye’de gerçekleştirilecek ‘’Balık Yemi ve BalıkYetiştiriciliği” seminerlerinin Milas’tan sonra ikinci durağı, Fethiye oldu. Çok sayıda alabalıkyetiştiricisinin katıldığı seminerde, Çamlı yöneticilerinin 2012 yılı projelerini anlattıklarısunumların ardından Katip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. AhmetAdem Tekinay, ‘‘Alabalık Yetiştiriciliğinde Yem Seçimi ve Yemleme Teknikleri’’ hakkında eğitimverdi. Seminerde, Çamlı’nın yeni projesi olan çiftliklere özel yemleme sisteminin ilkdenemeleri de yapıldı.

Türkiye’de doğru hayvan besleme, sürdürülebilir hayvancılık ve sağlıklı nesilleryetiştirebilmek için üreticileri ile birlikte hareket eden Çamlı, ‘’Birlikte Başaracağız!’’ konseptiile üreticileri ile buluştu. Bugüne kadar iş ortakları olan üreticilerinin gücü ile başarıyaulaşmış ve birçok ilke imza atmış olan Çamlı, benimsediği bu slogan ile üreticilerinin desteği,görüşleri ve geri bildirimleri sayesinde gelişip hedeflerine ulaşabileceğini vurguluyor.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.